OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

Fryštácký malý svět

pátek 24.08.2018, 16:00

Fryštácký malý svět

Kde: areál Domu Ignáce Stuchlého Fryšták

Pořadatel: Fryštácký malý svět

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Program: Pátek 24. 8.: Hluchý Dovrat, Fresh Minute, Návratníček, Lenka Dusilová, Zesilovači: Fajt-Koudelka, Longital Sobota 25. 8.: Jinan, Pablos, Šufunky gang relapse, Ateliér, Jananas, Peter Lipa Band, Midi Lidi Místo konání festivalu: areál Domu Ignáce Stuchlého více informací: www.malysvet.info


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | vypnout grafiku | mobilní verze  | mapa webu  | Code by PCHweb