OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

II. rodinný barevný běh

sobota 26.05.2018, 13:00

II. rodinný barevný běh

Kde: Fryšták na Žabě

Pořadatel: Fryšták jede

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Občerstvení uajištěno.

Slavnost na Bezedníku

sobota 26.05.2018, 14:00

Slavnost na Bezedníku

Kde: rybník Bezedník, Lukov

Pořadatel: Zvěřinec

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Spolčení zlínských rodáků Zvěřinec se vrací se svou druhou kulturní akcí! Na konci května chystá kulturně a společensky zaměřený spolek Zvěřinec multižánrový festival s názvem Slavnost na Bezedníku, který se bude konat na historickém Lukovském rybníce. Zvěřinec tak navazuje na svůj únorový Nekorektní ples, kdy Zlínu představil vlastní výběr z nemainstreamové hudební scény ‐ mj. vystoupili folklórní banditi 12:Piet a dystopický dj Dizzcock. Další akce spolku Zvěřinec se bude pořádat 26. května 2018 pod širým nebem. Návštěvníci se, stejně jako minule, mohou těšit na jedinečný dramaturgický výběr z oblasti alternativní hudební, filmové a divadelní scény. V hudební části programu je mimo jiné přichystáno vystoupení skladatele Iana Mikysky, který svou zvukovou performenci vytvořil speciálně pro rybník Bezedník, či tradiční představení provodovské dechovky Provodovjanky. Hudební vystoupení se dále budou střídat s aktivním programem pro rodiny s dětmi, zájemce čekají workshopy, přednášky, divadla a v neposlední řadě bude hrát významnou roli sám rybník Bezedník. Do organizace se zapojili jak lokální patrioti, tak řada umělců z celé republiky. Slavnost je určena pro všechny milovníky lokálních tradic, přírody, umění a dobrého jídla a pití. Pro podrobný detail akce sledujte facebookový profil spolku Zvěřinec. Konání akce umožnily Lesy ČR, s.p.

Slavnostní otevření dětského hřiště

čtvrtek 31.05.2018, 16:00

Slavnostní otevření dětského hřiště

Kde: Fotbalové hřiště Fryšták

Pořadatel: TJ Fryšták

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Slavnostní otevření dětského hřiště.

Tradiční řemesla Veřejná · Soubor lidových staveb Rymice

sobota 02.06.2018, 10:00

Tradiční řemesla Veřejná · Soubor lidových staveb Rymice

Kde: Rymice u Holešova

Pořadatel: Soubor lidové architektury Rymice

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Přijďte s námi strávit pohodový den s bohatým programem zaměřeným na tradiční řemesla. Místní kovář zazvučí svým kladivem a kovadlinou v rymické kovárně. K vidění bude stáčení medu, výroba včelích rámků a pečení perníčků. Těšit se můžete na ukázky výroby krojové obuvi, práci brašnáře, řezbářů, mlynáře a na švadlenku a její ručně vyšívané krojové součástky. Těšíme se na Vás! V sobotu 2.6.2018, 10-12 a 13-15 hodin Soubor lidové architektury Rymice, kontakt 734 396 187

Fryštácký jarmark letní

sobota 09.06.2018, 08:30

Fryštácký jarmark letní

Kde: náměstí Míru ve Fryštáku

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Fryštácké řezbování, hudební a sportovní vystoupení a také módní přehlídka!


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | zapnout grafiku | klasická verze  | mapa webu  | Code by PCHweb