OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

pátek 20.10.2017, 14:00

Výstava obrazů Josefa Semráda

Kde: Základní škola Fryšták

Pořadatel: Základní škola Fryšták

Další informace:

Výstava bude otevřena v ZŠ ve Fryštáku od 20. do 22. 10. 2017, v pátek od 14 do 21 hodin, v sobotu a v neděli od 8 do 14 hodin, kdy bude ukončena. VÝSTAVA JE PRODEJNÍ. Jste srdečně zváni.

Kurz medového pečiva

sobota 21.10.2017, 09:30

Kurz medového pečiva

Kde: Hasičská zbrojnice Fryšták

Pořadatel: Včelaři ZO ČSV

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Včelaři ze ZO ČSV, z.s. Fryšták Vás srdečně zvou na kurz medového pečiva, do salonku a kuchyňky na zbrojnici SDH Fryšták v sobotu 21. října 2017 od 9:30 hod.

Naďa Mrhálková z Hulína vás naučí perník zamísit a upéct, včelař Olin Růčka z Vítové vám ukáže, jak ho krásně nazdobit. S sebou si vezměte: vhodné oblečení, přezůvky, svačinku a pití, dobrou náladu i nápady na zdobení... Vstupné dobrovolné. Bližší info: zofrystak@vcelarstvi.cz

Nazdobené perníčky budou vystaveny a prodávány na včelařské výstavě v sobotu 11. listopadu 2017, nějaké ochutnáme a dáme si na kurzu ke kávě.

Beseda u cimbálu

sobota 21.10.2017, 19:30

Beseda u cimbálu

Kde: Sál ZDV Fryšták

Pořadatel: Valašský soubor Kašava

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Tentokrát ve Fryštáku!


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | vypnout grafiku | mobilní verze  | mapa webu  | Code by PCHweb