OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

Kateřinské hody

sobota 25.11.2017, 19:30

Kateřinské hody

Kde: Sál ZDV Fryšták

Pořadatel: Vonica Zlín

Zobrazte si pozvánku na akci..

Mikuláš na fotbalovém hřišti

pátek 01.12.2017, 17:00

Mikuláš na fotbalovém hřišti

Kde: Fotbalové hřiště TJ Fryšták

Pořadatel: Fryšták jede, z. s.l

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Mikulášská dílnička, diskotéka, soutěž ... Jste srdečně zváni!

Rozsvícení nejen vánočního stromu

sobota 02.12.2017, 16:00

Rozsvícení nejen vánočního stromu

Kde: náměstí Míru ve Fryštáku

Pořadatel: Město Fryšták

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Starosta města Fryštáku Vás srdečně zve na slavnostní ROZSVÍCENÍ NEJEN VÁNOČNÍHO STROMU, které se uskuteční v sobotu v předvečer první neděle adventní DNE 2. PROSINCE 2017 OD 16 HODIN NA FRYŠTÁCKÉM NÁMĚSTÍ

Radnice města ožije nevšedním a originálním VIDEOMAPPINGEM.

Na děti čeká Ježíškova dílna a pro všechny malování na obličej. Atmosféru Vám zpříjemní občerstvení v podobě nejrůznějších domácích pochoutek a sváteční melodie.

Přijďte společně s námi přivítat adventní čas!

 

Mikulášský fryštácký jarmark, tentokrát s Bárou Basikovou

sobota 09.12.2017, 08:30

Mikulášský fryštácký jarmark, tentokrát s Bárou Basikovou

Kde: náměstí Míru ve Fryštáku

Pořadatel: Město Fryšták a FoFr

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Mikulášský fryštácky jarmark – 9. 12. 2017, tentokrát s Bárou Basikovou.

V sobotu dne 9. 12. 2017 proběhne na náměstí Míru ve Fryštáku Mikulášský fryštácký jarmark, a to od 8,30 do 14,30 hodin. I tentokrát bude pro všechny připravena pestrá nabídka zboží – nejrůznějšími potravinářskými produkty počínaje, až po keramiku, šperky, dřevěné hračky a jiné zboží, které může být pro návštěvníky zajímavou inspirací k nákupu vánočních dárků. A určitě nebude chybět voňavá medovina, či tradiční punč a bohaté občerstvení. Na prázdno nepřijdou pilné a šikovné fryštácké kuchařky a hospodyňky, pro které bude připravena soutěž O nejlepší jam nebo marmeládu z letošní úrody ovoce. Tři vítězné produkty si jako vždy odnesou zajímavou cenu.

Vedle tradičních tvořivých dílniček pro děti proběhne na připraveném pódiu bohatý kulturní program. V jeho úvodu se na chvíli vrátíme k uplynulému Podzimnímu fryštáckému jarmarku, kdy fryštácké veřejnosti představíme účastníky 1. Fryštáckého řezbování a jimi zhotovená díla. Vyřezané sochy zůstávají v našem městě a stanou se ozdobou některého z fryštáckých zákoutí.

Hlavním číslem programu bude vystoupení zpěvačky Báry Basikové, které začne v 10,00 hodin. Po krátkém sólovém vystoupení zazpívá Bára Basiková koledy společně s dětským souborem Fryštáček. Jinak se v průběhu dopoledne ještě představí Kašavští gajdoši, country kapela Pěšáci a kapela Jazzbook.

Premiérou kulturního dopoledne bude kuchařská show Járy Bonna. Nechte se překvapit, co si pro účastníky Mikulášského fryštáckého jarmarku připraví.

No, a protože se jedná o Mikulášský jarmark, tak samozřejmou součástí dopoledne bude děti i návštěva sv. Mikuláše, který si spolu se svojí nezbytnou družinou – čertem a andělem, pro všechny přítomné dětí připraví nějakou tu drobnost. Na závěr si snad lze jen přát, aby počasí bylo tentokrát k pořadatelům, prodávajícím a hlavně k návštěvníkům poněkud shovívavější než na jarmarcích předcházejících. Na bohatou účast se těší pořadatelé jarmarku. FoFr.

Beseda u cimbálu

sobota 09.12.2017, 19:30

Beseda u cimbálu

Kde: Sál ZDV Fryšták

Pořadatel: Valašský soubor Kašava

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vás pozvali na 84. besedu u cimbálu s názvem Bela zema veleka aneb Vánoční besedování s Mladou Hanou, která se uskuteční v sobotu 9. prosince 2017 v 19.30 hod. ve Fryštáku. V programu se můžete těšit na FS Mladá Haná a Valašský soubor Kašava.


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | zapnout grafiku | klasická verze  | mapa webu  | Code by PCHweb