Další skvělé zprávy z fryštáckého fotbalu!
"Ahoj! Vyhráli jsme okresní kolo McDonald Cupu ve Fryštáku !! A postupujeme do dalšího kola do Brumova-Bylnice!! Ze šesti zápasů jsme ani jednou neprohráli a jedeme reprezentovat Základní škola Fryšták a FC Fryšták za hranice okresu !!!"
A my přidáváme velkou gratulaci pro naše fryštácké borce!