Vážení občané,
od příštího týdne, tedy od pondělí 25. 5., budou zahájeny práce na výstavbě chodníku na ulici Štípská. Předpokládaná doba realizace je cca 3 měsíce. Prosíme všechny řidiče i chodce o dodržování přechodného dopravního značení a zvýšenou opatrnost v okolí stavby. Podrobnosti na přiložené mapce.
Děkujeme za vaši ohleduplnost a trpělivost!