OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

Kurz medového pečiva

sobota 20.10.2018, 09:30

Kurz medového pečiva

Kde: Fryšták

Pořadatel: ČSV, z.s., základní organizace Fryšták

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Včelaři ze základní organizace Českého svazu včelařů Fryšták Vás srdečně zvou na Kurz medového pečiva do salonku na zbrojnici SDH Fryšták tuto sobotu 20. října 2018 od 9:30 hod. Naučíte se zamísit a upéct perník podle receptu Nadi Mrhálkové z Hulína, včelař Olin Růčka z Vítové vám ukáže, jak ho krásně nazdobit.
Nazdobené perníčky budou vystaveny a prodávány na včelařské výstavě v sobotu 10. listopadu 2018, nějaké ochutnáme a dáme si přímo na kurzu pro radost, ke kávě.

Výstava u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného československého státu

pondělí 22.10.2018, 09:00

Výstava u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného československého státu

Kde: Obřadní síň radnice ve Fryštáku

Pořadatel: Město Fryšták

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Výstava u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného československého státu. Podrobnosti na plakátku.


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | vypnout grafiku | mobilní verze  | mapa webu  | Code by PCHweb